Българската спортна гимнастика продължи силното си представяне след Световната купа във Варна, където националите завоюваха два златни и два сребърни медала. В предаването „Темпото на Кари“ Даниел Трифонов, Йоан Иванов и Давид Иванов разказаха за емоциите от успеха, трудността на състезанията и значението на концентрацията. Давид Иванов спечели второ поредно злато на кон с гривни, а Даниел Трифонов триумфира на висилка и взе сребро на прескок.

Тримата гимнастици подчертаха, че постоянството, повторенията и психическата устойчивост са ключът към доброто представяне. Те споделиха, че атмосферата във Варна и подкрепата на публиката са им помогнали да покажат най-доброто от себе си. Следващите им цели са Световната купа в Ташкент, европейското първенство и класиране за световния шампионат по-късно през сезона.

Вижте целия разговор във видеото.

Сподели: