Заради поставена скоба: Пребиха служител на „Градска мобилност“ в Монтана
Побой над служител на градска мобилност в Монтана заради поставена скоба. Мъжът е с наранявания по главата и лицето. Случаят е от четвъртък, а извършителят е задържан за 24 часа. Образувано е досъдедебно производство за хулиганство.
Повече вижте във видеото.
