Начало на пролетната кампания за кръводаряване „Запали свещичка – Подари живот!“.

Организатори са от Националния център по трансфузионна хематология, Министерството на здравеопазването и Българския Червен кръст. Инициативата получава подкрепата и на Българската православна църква, като се провежда вече близо 20 години. Пунктове за кръводаряване ще бъдат разкрити пред няколко столични храма. Кампанията ще продължи и през Светлата седмица след Възкресение Христово

Сподели: