До края на годината България може да получи второ и трето плащане по Плана за възстановяване и устойчивост. Това заяви вицепремиерът Томислав Дончев. Според Дончев, голямото предизвикателство пред страната е изпълняването на инвестициите. 

Повече вижте във видеото.

Сподели: