Военнослужещи унищожиха невзривени боеприпаси в Благоевградско и Шуменско
Военнослужещи унищожиха невзривени боеприпаси в Благоевградско и Шуменско
Военнослужещите действаха по разпореждания на началника на отбраната адмирал Емил Ефтимов и по заповеди на командира на Сухопътните войски генерал-майор Деян Дешков, при стриктно спазване на мерките за безопасност.
06/04/2026
