Единственият остров у нас превърнат в туристическа дестинация „Света Анастасия“ днес официално откри Сезон 2026 година с парти, печени пресни миди и туристи. Началото традиционно бе белязано от екип водолази, които всяка година почистват морското дъно. Очакванията на управата на острова е за силен туристически сезон.

Повече вижте в репортажа на Елена Танева.

Сподели: