Начало на серията от срещи, които президентът Илияна Йотова трябва да проведе с потенциалните служебни премиери. Днес на Дондуков 2 е поканена председателя на НС Рая Назарян. 

Тя както и още 9 души  са част от така наречената домова книга – това са управителят и подуправителите на Българската народна банка, председателят на Сметната палата и неговите заместници, както и омбудсманът и зам.-омбудсмана. Рая Назарян вече заяви, че ще откаже да поеме поста на служебен министър-председател, същата е позицията на управителят на БНБ Димитър Радев и омбудсманът Велислава Делчева.

Сподели: