Две деца избягаха от детска градина в София, ходили в мол и се возили на метрото
Две деца -момче и момиче на 5 и на 7 години, избягаха от 173-та детска градина „Звънче“ в София. Екип на СДВР ги е открил 40 минути след подаването на сигнала.
От градината предполагат , че вероятно по-високото е успяло да натисне външния бутон за отваряне на вратата на двора.
Децата са имали време да се разхождат до детски площадки, дори до метрото и МОЛ-а. Семействата настояват за спешна проверка на случая.
